Aktuality

ZPĚT
Naše manipulátory máme pro vás stále k dispozici!
23.03.2020

Naše manipulátory máme pro vás stále k dispozici!

Rádi vás informujeme, že přes veškerá vládní nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 náš tým a přísavky jsou vám v rámci České republiky a Slovenska plně k dispozici! Stále si tak můžete naše manipulátory pro pokládku dlažby a ostatních betonových prvků snadno zapůjčit, koupit nebo si nechat vyservisovat již vámi zakoupené zařízení.

Chceme vám naše služby poskytovat prakticky bez větších omezení. Proto jsme zavedli určitá interní opatření doporučené odborníky a kompetentními orgány ČR. Díky tomu omezíme zbytečný pohyb našich zaměstnanců a zajistíme jim během práce co největší bezpečí. Vaše bezpečnost a zdraví a také celého našeho týmu mají pro nás jako vždy největší prioritu! Pokud tedy chceme být pro vás v tomto dost nelehkém období takřka stoprocentně k dispozici, i my musíme být plně fit.

Rozhodli jsme se tedy po nezbytně nutnou dobu zavést následující opatření, která budou nás vzájemně co nejvíce chránit:

Přerušujeme prezentace našich přísavek na stavbách nebo přímo ve vaší společnosti

Stroje vám na zakázku rádi dovezeme naší přepravní službou a náš tým vám dle potřeby telefonicky vše podrobně vysvětlí, popř. vám připraví video návod. Detailní manuál ke stroji je naprostou samozřejmostí.

Přecházíme na e-fakturaci

Všechny faktury a doklady vám budeme po dobu výskytu koronaviru v ČR zasílat pouze e-mailem. Tím jednoduše omezíme pohyb našich zaměstnanců do míst, kde se nachází větší počet osob.

Případné servisní zásahy a výjezdy nahradíme výměnou stroje za nový

Vlády České a Slovenské republiky momentálně uzavřely své hranice, takže na Slovensko se v současné době žádným způsobem osobně nedostaneme. I v rámci Česka jsme úplně minimalizovali jakýkoliv pohyb našich zaměstnanců. Pokud váš problém se strojem nevyřešíme vzdáleně po telefonu, okamžitě vám na stavbu pošleme náhradní díly nebo stroj pomocí přepravní služby zdarma. Další pracovní den budete je už mít u sebe. Vaše práce se tak díky tomu nezastaví!

Všechny odesílané na pronájem stroje budeme vybavovat ještě větším množstvím náhradních dílů

… tak, aby naše případné servisní zásahy nebyly vůbec nutné. I když naše vakuové zvedáky před každým pronájmem pečlivě servisujeme, kontrolujeme a připravujeme, je to stále jen technika, která pracuje po celý rok v těch nejtěžších podmínkách. Není v našich silách se tak vyvarovat všem případným potížím. I komponenty a součásti našich strojů mají svoji určitou životnost, odolnost a meze.

Přísavky vám osobně předáme nebo převezmeme od vás na naší olomoucké pobočce pouze venku přímo před naším skladem

I když předpokládáme, že jste zdravotně naprosto v pořádku, jen pro dobro nás všech se připojujeme k preventivnímu doporučení, aby se veškeré osobní schůzky konaly mimo vnitřní pracovní prostory a v ochranné roušce. Rádi vás u sebe uvítáme nejen s ochranou rouškou (případně šálou, šátkem či jakoukoliv jinou textilií), ale také vlastní tužkou (pro případné potvrzení dokladů). Není to pro nás zvykem, ale ruku vám tentokrát bohužel nepodáme. Určitě ještě k tomu budeme mít v budoucnu více příležitostí.

Věříme, že výše uvedená opatření nebudou mít žádný vliv na vaši práci a zakázky. Jsme přesvědčení, že jsou jen minimální a umožní nám se vzájemně chránit. Naše společné zdraví a bezpečnost jsou vždy na prvním místě.

Všichni jsme se ocitli ve velice nečekaném a mimořádném období. Nikdo z nás v tuto chvíli neví, co nás ještě čeká v nejbližší době, protože se situace neustále mění z hodiny na hodinu. Dokud to jde, náš tým a přísavky jsou pořád k vašim službám. Buďme tedy na sebe v současné době ještě více ohleduplní a vše společně snadno zvládneme.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás e-mailem: info@catchshift.com, pomocí formuláře nebo telefonicky: +420 588 000 660. Přejeme vám hodně sil, trpělivosti a především zdraví.

ZPĚT

kontakt

CATCHSHIFT Technology

CATCHSHIFT s.r.o.
Barrandova 5
143 00 Praha 4
Česká republika

IČ: 02000563
DIČ: CZ02000563

Provozovna a sklad
Neředínská 48
779 00 Olomouc

T: +420 588 000 660
E: info@catchshift.com

* Povinná pole