Catchshift logo

Technologia podnoszenia betonu

Witamy w CATCHSHIFT!

Szukają Państwo profesjonalnego producenta podnośników próżniowych do transportu elementów betonowych oraz brukarskich? Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży budowlanej w sektorze maszyn podciśnieniowych.

Wszystkie urządzenia opracowujemy i produkujemy we własnym zakresie, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, wsłuchując się w opinie użytkowników i na bieżąco reagując na potrzeby rynku.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Z naszym niezawodnym i łatwym w obsłudze sprzętem próżniowym wygodnie i szybko zamontują Państwo różnego rodzaju płyty betonowe oraz elementy z kamienia. Nasze maszyny podciśnieniowe wyposażone są w przyssawki do płyt, które poradzą sobie z materiałami wymagającymi przeniesienia, często znacznie różniącymi się wagą, pozycją montażu i strukturą powierzchni. Naszym celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania w każdej sytuacji, dla każdego Klienta. Stale rozbudowujemy park maszyn, a nasza efektywna logistyka zapewnia krótkie terminy dostaw. Współpracujemy z różnymi firmami, m.in. z branży budowlanej, brukarskiej, melioracyjnej, a także producentami prefabrykatów betonowych.

We wszystkim, co robimy, dbamy o bezpieczeństwo. Zanim przekażemy urządzenie Państwu, dokładnie je sprawdzamy i poddajemy testom obciążenia. Stosowane na budowie urządzenia wyposażone są w dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed upadkiem, zgodnie z normą europejską EN 13155, która mówi m.in. o tym, że w przypadku podnoszenia ładunku powyżej 1.8 m należy stosować pasy bezpieczeństwa lub maszyny z podwójnym obiegiem podciśnienia.

Technologie podnoszenia betonu.

Stawiamy na nowe technologie. Najnowocześniejsze technologie to nasza pasja. Aktywnie przyczyniamy się do rozwoju branży urządzeń podnoszących, umożliwiając zainstalowanie prefabrykatów betonowych, kamiennych lub różnych elementów brukarskich w sposób efektywny i bezpieczny dla użytkownika.

Gdzie się znajdujemy?

Nasze produkty w akcji

Katalog

Dowiedz się więcej w naszym katalogu produktów

Normy CE

Spełniamy je wszystkie