Chwytaki brukarskie

Zaprojektowany w oparciu o nowoczesne i innowacyjne technologie chwytak brukarski to przyjaciel każdego brukarza. Wykorzystywany jest on przez fachowców podczas wykładania kostką brukową lub betonowymi płytami: chodników, tarasów, podjazdów, parkingów oraz innych dużych i małych powierzchni. Chwytaki brukarskie, poza podstawowymi projektami, pozwalają także szybko i sprawnie wykonać prace naprawcze oraz renowacyjne. Dzięki silnej, ale równocześnie delikatnej dla podnoszonego materiału przyssawce, z łatwością da się „wyjąć” pojedynczą kostkę, nie naruszając sąsiednich. Tym sposobem oszczędza się nie tylko czas, ale i surowce. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą Catchshift – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Uniwersalne chwytaki brukarskie

W Catchshift oferujemy Ci różne chwytaki brukarskie do płyt, kostek brukowych, krawężników i obrzeży, kafli o różnych kształtach oraz innych, ciężkich elementów, których nie da się przenosić ręcznie. Wszystkie nasze urządzenia są niepozorne i cechuje je najwyższa jakość – mimo niewielkiej obudowy są w stanie unieść ciężary od 100 kg do nawet 6000 kg. Z łatwością można je zatem transportować oraz przechowywać w firmowym magazynie.

Chwytaki Catchshift zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby były uniwersalne. Urządzenia mają zatem:

  • wymienne przyssawki – przed rozpoczęciem prac chwytaki próżniowe każdorazowo powinny zostać wyposażone w odpowiednie przyssawki. Muszą one być trochę mniejsze niż przenoszone materiały – ich obrys nie powinien w żadnym miejscu wychodzić poza krawędź przenoszonej płyty lub kostki,
  • długie, antypoślizgowe rączki – wyposażone w ten element chwytaki z łatwością obsługiwane są przez dwóch pracowników. W przypadku ciężkich płyt, można je przymocować do ramienia maszyny dźwigowej,
  • solidną, trwałą, a przy tym estetyczną obudowę – każdy chwytak brukarski Catchshift jest odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu nie ma ryzyka, że jego mechanizm zostanie uszkodzony podczas prac.

Wszystkie chwytaki brukarskie, które stworzone zostały w Catchshift, są w pełni bezpieczne – nie ma zatem ryzyka, że przyssawka odczepi się od przenoszonego elementu. Polecane przez nas urządzenia spełniają obowiązujące normy BHP, a przy tym odpowiadają najwyższym standardom europejskim. Masz zatem pewność, że zakupione u nas chwytaki do kostki brukowej, to przyszłościowa inwestycja. Rzadko wykonujesz prace brukarskie? W takim razie zamiast zakupu, zdecyduj się na wynajem – więcej informacji o tej opcji znajdziesz w zakładce „wynajem przyssawek próżniowych”.

Poznaj wszystkie modele naszych chwytaków

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci dobrać idealne chwytaki do płyt betonowych, czy też chwytaki do krawężników. Odpowiemy także na nurtujące pytania. Polecamy zapoznać się z całym naszym asortymentem, a także z nagraniami na takich platformach jak YouTube, gdzie można zobaczyć, jak wygląda obsługa naszych urządzeń. 

W naszym asortymencie znajdziesz także

  • chwytaki próżniowe do płyt betonowych,
  • chwytaki próżniowe do płyt tarasowych,
  • chwytaki do płyt chodnikowych.

Service