Chwytaki do kostki brukowej

Już od dłuższego czasu chwytaki do kostki brukowej powszechnie wykorzystywane są przez małe, jak i duże firmy specjalizujące się w wykańczaniu chodników, deptaków, podjazdów, tarasów i innych powierzchni. Flagowe urządzenia Catchshift przenoszą pracę na całkowicie nowy poziom – dzięki nim można zapomnieć o ręcznym układaniu na kolanach. Każdy chwytak do kostki nie tylkoprzyspiesza pracę, ale i zapewnia bezpieczeństwo. Działające podciśnieniowo przyssawki są w stanie unieść ciężkie płyty, bez ryzyka odczepienia podczas przenoszenia. Potwierdzają to testy oraz zadowoleni klienci. Polecane przez nas chwytaki ściśle odpowiadają obowiązującym normom BHP, a przy okazji są odzwierciedleniem najwyższych, europejskich standardów. 

Niezawodne chwytaki do kostki brukowej 

Chwytak próżniowy do kostki brukowej to nowoczesne urządzenie. Z jego pomocą:

  • można szybko, bez konieczności schylania przenosić ciężkie, pojedyncze elementy, a w tym kostkę brukową, płyty, krawężniki, czy też niewymiarowe kafle. Wszystkie chwytaki brukarskie Catchshift wyposażone są w specjalne rączki. Dzięki nim mogą być obsługiwane przez dwóch operatorów jednocześnie, albo przez jednego, jeżeli urządzenie przymocowane zostanie do ramienia maszyny dźwigowej. Wykorzystywane w taki sposób chwytaki próżniowe odciążają pracownika, nie obciążają jego stawów oraz kręgosłupa, dzięki czemu przez cały dzień może zachować swoją wydajność, 
  • da się przenosić różne materiały, nawet te o niestandardowych kształtach. Wszystkie chwytaki próżniowe do kostki brukowej, czy też chwytaki do krawężników, wyposażone są w specjalne, wymienne przyssawki. Wielkością powinny one być nieznacznie mniejsze od przenoszonych elementów (w taki sposób, aby ich krawędzie nie wystawały poza płytę),
  • można nie tylko ułożyć nową nawierzchnię, ale i ją naprawić lub poprawić. Chwytaki do płyt chodnikowych są tak skuteczne, że mogą unieść jedną kostkę, bez ingerowania w ułożenie sąsiednich. Wykonanie dodatkowej podsypki, czy wymiana fragmentu nawierzchni jeszcze nigdy nie były tak proste. 

Pzyspiesza pracę. Przy wymagających zleceniach każdy dzień może zatem być na wagę złota. 

Kupno i wynajem chwytaków do kostki brukowej

W Catchshift wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Właśnie dlatego możesz u nas kupić nowe chwytaki do kostki brukowej, jak i wynająć je na określony czas - Twój wybór. Koniecznie skontaktuj się z nami - pomożemy wybrać Ci odpowiedni model oraz zadbamy o wysyłkę i szybkie dostarczenie urządzenia. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu transportu na terenie całego kraju - o nic zatem nie trzeba się martwić. 

Przed wysyłką wszystkie chwytaki do kostki brukowej przechodzą kontrolę i wymagane testy. Instrukcja obsługi dostępna jest pod kodem QR, który znajduje się na każdej maszynie. Można go w każdej chwili zeskanować. Służymy wsparciem technicznym na każdym etapie współpracy.

W naszym asortymencie dostępnych jest wiele modeli urządzeń. Na uwagę zasługują:

  • chwytaki do płyt betonowych,
  • chwytaki próżniowe do płyt betonowych,
  • chwytaki próżniowe do płyt tarasowych.

Service