Chwytaki do krawężników

Realizujesz wymagające projekty i interesują Cię wyłącznie sprawdzone rozwiązania? W takim razie chwytak do krawężników Catchshift z pewnością zwróci Twoją uwagę. Jest to urządzenie specjalistyczne, którego sekret tkwi w próżniowych przyssawkach o dużej mocy. Są one niezawodne i mogą przenosić bardzo ciężkie materiały, nawet o masie przekraczającej 6000 kg. Chwytaki do krawężników, które wyszły spod naszych skrzydeł, mają przy tym niewielkie rozmiary, co ułatwia ich transport, przechowywanie, a także obsługę. 

Chwytak do krawężników – zalety 

Nowoczesny chwytak do krawężników to urządzenie, które doceni niejedna firma, specjalizująca się w usługach brukarskich. Oferowane w Catchshift chwytaki odciążają przede wszystkim pracowników (w szczególności ich kręgosłupy, kolana i stawy), przyspieszają pracę oraz minimalizują ryzyko wystąpienia urazów, np. otarć. 

Skuteczność produktów Catchshift idzie także w parze z najwyższą jakością. Wszystkie chwytaki do krawężników: 

  • spełniają obowiązujące normy BHP, a także są zgodne z europejskim standardami. Masz zatem pewność, że podczas prac chwytaki brukarskie są niezawodne. Nie ma ryzyka, że przyssawki odczepią się od transportowanego budulca, 
  • zaprojektowane zostały w trosce o wygodę użytkowników – chwytaki próżniowe wyposażone są w specjalne rączki, dzięki czemu jedno urządzenie może obsługiwać jednocześnie dwóch pracowników. Przy cięższych pracach istnieje także możliwość zamontowania chwytaka do ramienia maszyny dźwigowej,
  • są uniwersalne  – należy tylko pamiętać o dobraniu odpowiedniej przyssawki (nie powinna ona być większa niż powierzchnia przenoszonego materiału) oraz siły urządzenia względem ciężaru płyty.

Dlaczego warto postawić na profesjonalny chwytak do krawężników? Przede wszystkim urządzenie to:

  • realnie przyspiesza pracę i minimalizuje koszty. Stosując chwytaki do płyt betonowych i krawężników szybciej można uporać się ze zleceniem, 
  • jest bardzo dokładne. Chwytaki do kostki brukowej, płyt i krawężników, obsługuje się z precyzją co do milimetrów, bez konieczności ręcznego przesuwania, 
  • zwiększa bezpieczeństwo – profesjonalny chwytak do krawężników odciąża pracowników, minimalizuje ryzyko nadwyrężenia stawów, wystąpienia otarć, czy też przykleszczenia palców. Daje tym samym większy komfort pracy.

Sprzedaż i wynajem chwytaków do krawężników 

Masz pytania i nie wiesz, jaki chwytak do krawężników sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? Nie wahaj się i skontaktuj z naszymi przedstawicielami. Pomogą Ci podjąć najkorzystniejszą decyzję. 

Chcesz korzystać z chwytaka do krawężników raz na jakiś czas? Zamiast kupować sprzęt, wynajmij go. Świadczymy taką usługę na terenie całego kraju, a urządzenia wypożyczamy na doby. Zajrzyj do zakładki „wynajem przyssawek próżniowych”, aby dowiedzieć się więcej. Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, w którym znajdziesz: 

  • chwytaki próżniowe do płyt betonowych,
  • chwytaki próżniowe do płyt tarasowych,
  • chwytaki do płyt chodnikowych.

Service