Chwytaki do płyt betonowych

Catchshift to firma, której możesz zaufać. Dzięki nam na polski rynek dostarczane są nowoczesne i bardzo wydajne chwytaki do płyt betonowych, które cechuje niezawodność. Działają one podciśnieniowo, są łatwe w obsłudze, a dzięki wymiennym przyssawkom sprawdzą się w wielu projektach. Możesz u nas zakupić chwytaki, ale i wynająć je na terenie całej Polski. Nie tylko podniosą one komfort wykonywanej pracy, ale i w widoczny sposób ją przyspieszą. W przypadku pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Możesz w tym celu skorzystać z formularza lub bezpośrednio do zadzwonić do nas. 

Charakterystyka chwytaków do płyt betonowych 

Dlaczego warto postawić na chwytaki do płyt betonowych, ogrodzeniowych, krawężników i innych, ciężkich materiałów wykorzystywanych do układania chodników, ulic, parkingów itd.? Przede wszystkim urządzenia Catchshift:

  • są innowacyjne i wykorzystują najlepsze rozwiązania – pod szczelną obudową znajdują się zabezpieczone mechanizmy. Wszystkie działające podciśnieniowo chwytaki próżniowe posiadają także wymienne przyssawki, które dopasowuje się wielkością do transportowanych płyt,
  • są niewielkie, jednak nie można lekceważyć ich  mocy – niektóre chwytaki do płyt betonowych mogą unieść nawet do 6000 kg. Takie modele wyposażone są w specjalny hak, który daje możliwość przymocowania ich do maszyn dźwigowych,
  • zostały zaprojektowane w trosce o komfort pracowników. Np. chwytaki do kostki brukowej mają poręczne rączki, za które mogą złapać nawet dwaj pracownicy – bez  konieczności schylania się. Taki sposób odciąża kręgosłup oraz stawy, co odczuwa się po ośmiogodzinnej pracy. Chwytaki brukarskie pozwalają także zachować wymagane BHP, a przy okazji podnoszą komfort pracy, która wykonywana jest szybciej, 
  • pozwalają zadbać o precyzję – chwytaki do płyt betonowych w rękach doświadczonej osoby są precyzyjne co do milimetra. Płyty z łatwością można ustawiać na miejsce, bez konieczności ręcznego poprawiania. Sprawdzają się także podczas renowacji lub napraw powierzchni. Płytę (o ile nie była przyklejana) da się szybko unieść, bez naruszania elementów sąsiadujących. 

Należy także wspomnieć, że chwytaki do płyt betonowych to spora oszczędność. Używając ich zmniejsza się ryzyko uszkodzenia materiałów, a także przyspiesza pracę. Przy wymagających zleceniach każdy dzień może zatem być na wagę złota. 

Wynajem chwytaków do betonowych płyt 

Chwytaki do płyt betonowych – wynajem sprzętów to kolejna usługa Catchshift, z której możesz skorzystać. Bez względu na to, w jakim mieście realizujesz projekt. Zgłoś się do nas, aby poznać warunki współpracy. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model chwytaka, ustalimy ilość dni wynajmu i dopilnujemy, aby urządzenie dotarło do Ciebie w ciągu 24 godzin. Możesz także zaopatrzyć się u nas w niezbędne przyssawki. 

Poza chwytakami do płyt betonowych znajdziesz również w naszej ofercie:

  • chwytaki do krawężników,
  • chwytaki próżniowe do płyt tarasowych,
  • chwytaki do płyt chodnikowych.

Service