Przyssawki do kostki brukowej

Wysokiej jakości przyssawka próżniowa do kostki brukowej Catchshift to synonim niezawodności. Działa podciśnieniowo, dlatego też po przywarciu do materiału nie ma możliwości oderwania. Jest to niezwykle istotne ze względów bezpieczeństwa. Poszczególne modele, przy użyciu odpowiedniego chwytaka, są w stanie unieść do kilku ton. Sprawdzą się zatem przy realizacji podstawowych prac, jak i przy bardziej wymagających projektach.

Postaw na polecane przez nas przyssawki do kostki brukowej. Świetnie radzą sobie na wielu płaskich, a nawet delikatnie chropowatych powierzchniach. Poza kostką poradzą sobie z płytami betonowymi, a nawet prefabrykatami. Istotne jest, aby dokładnie dopasować ich wymiar. Ich powierzchnia musi być niewiele mniejsza od przenoszonego materiału. 

W naszym asortymencie znajdziesz także:

Wynajem a może sprzedaż przyssawki do kostki brukowej?

Prace wykończeniowe przy układaniu nawierzchni są bardzo czasochłonne. Na szczęście każda znajdująca się w naszym asortymencie przyssawka próżniowa do kostki brukowej, wraz z dopasowanym chwytakiem, może je skrócić. Możesz u nas kupić ten sprzęt, ale i go wynająć na określoną liczbę dni — niezależnie od miejscowości, w której prowadzone są roboty. Produkty Catchshift dotrą do każdego miasta, gdzie wykonawcy potrzebują wsparcia. 

Pierwszy raz będziesz korzystać z przyssawek do kostki brukowej? Śmiało zatem skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model, odpowiemy na nurtujące pytania, a także zajmiemy wszelkimi formalnościami i wysyłką. 

Service