Przyssawki do płyt betonowych

Nowoczesne przyssawki do płyt betonowych to akcesoria, które są powszechnie znane w środowisku brukarzy, firm remontowych oraz wykończeniowych. Razem z chwytakami marki Catchshift tworzą zgrany duet. Dopilnowaliśmy, aby spełniały najwyższe standardy, a przy tym były bezpieczne podczas użytkowania — zapewniamy, że żadna poprawnie zastosowana przyssawka nie ma możliwości odczepić się od przenoszonej płyty. Przekonało się o tym już wielu naszych klientów – dołącz do ich grona i Ty. Masz pytania, wątpliwości, a może potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiedniej przyssawki? Skontaktuj się zatem z nami — nasi specjaliści z pewnością pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie. 

Nowoczesne przyssawki do płyt  

Solidnie wykonane przyssawki do płyt betonowych, wraz z odpowiednio dobranym chwytakiem, są w stanie unieść materiały ważące nawet ponad 6 ton. W sekundę przywierają do powierzchni, a ich obsługa sprowadza się do naciśnięcia guzika na intuicyjnym panelu. Każdy operator sobie z tym poradzi. Przyssawki do płyt Catchshift przywierają do powierzchni zarówno porowatych, jak i chropowatych. Świetnie odnajdą się zatem w przypadku płyt betonowych, kostki brukowej, kamienia, a nawet prefabrykatu. Ich uniwersalność jest bardzo duża. 

W Catchshift oferujemy przyssawki do płyt o wielu kształtach i rozmiarach (kwadratowe, trójkątne oraz prostokątne). Dużym zainteresowaniem cieszą się między innymi:

Zastosowanie przyssawek do płyt betonowych 

Przyssawki do płyt betonowych Catchshift należy zamontować do chwytaka, który może być obsługiwany przez dwóch operatorów albo maszynę dźwigową. Przyssawki szybko i precyzyjnie pomagają układać chodniki, podjazdy, tarasy, czy też duże place – pełna dowolność. Warto zaznaczyć, że przyssawki próżniowe do płyt chętnie wykorzystywane są także podczas prac naprawczych. Z łatwością uniosą jedną płytę, bez naruszania pozycji sąsiadujących.

Wynajem oraz sprzedaż przyssawek do płyt 

Dbamy o naszych klientów, dlatego też w Catchshift kupisz, jak i wynajmiesz na określoną ilość dni przyssawki do płyt betonowych wraz z chwytakami. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy dostępność sprzętów, atrakcyjny cennik i profesjonalną obsługę — zawsze możesz do nas napisać albo bezpośrednio zadzwonić. Przed wysyłką nasze urządzenia oraz przyssawki przechodzą dokładną kontrolę, dzięki czemu są niezawodne w każdej sytuacji. 

Service