Przyssawki próżniowe do płyt

Przyssawka próżniowa do płyt to obecnie nieodłączny element prawie każdej budowy. Realnie przyspiesza pracę, dba o bezpieczeństwo, odciąża pracowników, a przy okazji pozwala zachować precyzję co do milimetra. W Catchshift znajdziesz wysokiej jakości przyssawki o wielu kształtach oraz rozmiarach, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do konkretnego projektu. Są wymienne, co oznacza, że jednym chwytakiem z naszej oferty wykonasz wiele prac.  Nie wiesz jak dopasować sprzęt do wykonywanych robót? Zgłoś się do nas — po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami, pomożemy Ci podjąć najkorzystniejszą decyzję o zakupie, leasingu lub wynajmie. Postaw na nasze innowacyjne produkty już dziś.

Niezawodne i wytrzymałe przyssawki próżniowe do płyt 

W Catchshift wyznaczamy nowe trendy, wykorzystując nowoczesną technologię. Masz zatem pewność, że polecane przez nas przyssawki próżniowe do płyt spełniają najwyższe standardy. Idealnie przywierają do powierzchni w zaledwie sekundę i nie ma możliwość, aby podczas przenoszenia materiału się od niego odczepiły. Należy pamiętać, że ich krawędzie nie powinny wystawać poza płytę. W przypadku wielkoformatowych powierzchni, może wystąpić konieczność zastosowania dwóch przyssawek jednocześnie, których łączny udźwig może przekraczać nawet kilka ton! 

Niezawodna przyssawka próżniowa do płyt Catchshift uznawana jest za uniwersalną. Świetnie radzi sobie z delikatnie porowatymi powierzchniami, np. betonu, kamienia, prefabrykatów, krawężników itd. Jej obsługa także jest prosta — każdy operator po krótkim szkoleniu sobie z nią poradzi. W naszej ofercie znajdziesz między innymi chwytak próżniowy, do którego szybko przymocujesz:

Catchshift — przyssawka próżniowa do płyt

Zainwestuj w przyssawkę próżniową do płyt wraz z chwytakiem Catchshift, przyspiesz prace wykończeniowe, a przy okazji odciąż swoich pracowników, dając im do dyspozycji nowoczesne narzędzia. U nas możesz zakupić na własność przyssawki oraz chwytaki, jak i je wynająć. Druga opcja w szczególności jest korzystna, kiedy urządzenie wykorzystywane jest raptem kilka dni. 

Skontaktuj się z nami w celu wynajmu przyssawek próżniowych do płyt i chwytaków, przedstaw nam swoje potrzeby, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt, który następnie dostarczą do Ciebie w ciągu 24 godzin. Działamy szybko i skutecznie na terenie całej Polski. Przekonaj się o tym sam, korzystając z naszej oferty. 

Service