Chwytaki

Uniwersalne i skuteczne chwytaki próżniowe to niezbędny element wyposażenia każdego brukarza oraz firmy wykończeniowej, która specjalizuje się w kładzeniu podłóg, tarasów, a nawet płyt drogowych. W Catchshift znajdziesz zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o najnowsze technologie chwytaki, spełniające restrykcyjne normy BHP, a także europejskie standardy. Nie tylko w widoczny sposób przyspieszają pracę, ale i odciążają pracowników fizycznych w ich codziennych obowiązkach. Chwytaki do płyt betonowych Catchshift pozwalają wykonywać precyzyjną pracę, a nawet wyjmować płyty z większej całości w celu wymiany uszkodzonego elementu lub zrobienia dodatkowej podsypki.

Niezawodne chwytaki Catchshift

Zaprojektowane przez nas w trosce o jak największą skuteczność chwytaki Catchshift, to odpowiedź na współczesne trendy rynkowe i przede wszystkim Twoje potrzeby, które mogą się zmieniać z roku na rok. Oferowane przez nas urządzenia są:

  • w stanie unieść ciężkie płyty, krawężniki, kafle, czy też płaskie kamienie. W zależności od modelu chwytaki próżniowe poradzą sobie z ciężarem rzędu 155 kg, 255 kg, a nawet 6000 kg!
  • intuicyjne i proste w obsłudze. W Catchshift zaprojektowaliśmy chwytaki brukarskie w taki sposób, aby mogli je samodzielnie obsługiwać pracownicy – jedna osoba albo dwie, w zależności od masy przenoszonego elementu. Pomocne podczas pracy są wygodne, odpowiednio długie i antypoślizgowe rączki. Przy większych ciężarach chwytaki można zamontować na ramię maszyn dźwigowych, co sprawdza się przy dużych i wymagających projektach,
  • odpowiednio zabezpieczone. Wszelkie okablowanie oraz elementy „delikatne” chronione są przez szczelną, wytrzymałą, a przy okazji estetyczną zabudowę.

Podczas prac brukarskich chwytaki powinny być wyposażone w przyssawki odpowiednich rozmiarów i kształtów. Aby były skuteczne, ich obrys nie powinien wychodzić poza krawędź płyty. W naszej ofercie znajdziesz różne, wymienne przyssawki oraz uszczelki (wciskane, a nie klejone), które bardzo szybko się wymienia. Dzięki tym elementom chwytaki do krawężników, chwytaki do kostki brukowej, czy też chwytaki do płyt betonowych, śmiało można uznać za uniwersalne.

Dlaczego warto postawić na nasze chwytaki?

Inwestując w chwytaki zawsze trzeba brać pod uwagę wiele czynników – rodzaj najczęściej wykonywanych prac, ciężar, rozmiar, a nawet materiał transportowanych płyt oraz innych elementów. Duży wybór dostępnych urządzeń nie pomaga w podjęciu decyzji. Dlatego też zespół naszych ekspertów jest do Twojej dyspozycji. Wesprzemy Cię w podjęciu decyzji, szczegółowo zaprezentujemy sprzęt, a przy okazji odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Koniecznie skontaktuj się z nami lub wykorzystaj przygotowany przez nas na stronie formularz. 

Poszukujesz niezawodnych jakościowo chwytaków, które pozwolą odetchnąć kręgosłupom pracowników i przyspieszyć pracę? Zapoznaj się zatem z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz coś interesującego, np.:

Service