Podnośniki

Profesjonalne podnośniki do układania i transportowania ciężkich płyt oraz materiałów brukarskich to gwarancja szybko wykonanej pracy, przy zachowaniu wymaganych norm BHP. Zaprojektowane i wyprodukowane przez Catchshift urządzenia nie tylko spełnią Twoje oczekiwania, ale i pozwolą świadczyć usługi remontowe oraz budowlane na europejskim poziomie. Dostępne w asortymencie podnośniki wykorzystują najnowszą technologię, czego dowodem są działające podciśnieniowo przyssawki, do nabycia w wielu rozmiarach. Szczelnie przywierają do gładkiej oraz lekko chropowatej powierzchni – niektóre modele są w stanie unieść od 100 kg, do nawet 6000 kg. Koniecznie zajrzyj do opisu każdego modelu, aby zapoznać się z jego szczegółową specyfikacją. W razie dodatkowych pytań zespół Catchshift jest do Twojej dyspozycji. 

Wydajne, niezawodne i wielofunkcyjne podnośniki 

Podnośniki Catchshift są przygotowane do pracy w każdych warunkach. Ich estetyczna obudowa zasłania, a jednocześnie zabezpiecza okablowanie oraz mechanizmy, dzięki czemu nie są podatne na wilgoć, czy też pylenie. Są przy tym proste i intuicyjne w obsłudze, dlatego też cały Twój zespół szybko nauczy się z nich korzystać. 

Wszystkie widoczne w ofercie podnośniki spełniają obowiązujące normy. Do jednego urządzenia można dobrać kilka rodzajów przyssawek:

  • ich wielkość powinna zostać dopasowana precyzyjnie. Przyssawka nie może wystawać poza krawędź płyty, 
  • z ich pomocą można ułożyć kostkę brukową, chodnik, taras, czy też krawężniki. Są także niezastąpione podczas renowacji i naprawy nawierzchni. Podnośniki próżniowe nie tylko pomogą szybko uporać się z realizacją projektu, ale i zminimalizują koszty całego przedsięwzięcia. 

Zobacz również:

Kupno i wynajem podnośników

W  Catchshift zawsze jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, jeżeli chodzi o kupno oraz wynajem podnośników na określoną liczbę dni. Dostarczymy Ci niezbędne urządzenie nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia! Jesteśmy przy tym niezwykle elastyczni, dlatego jeżeli potrzebujesz podnośników „skrojonych na miarę” to skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów całego przedsięwzięcia. 

Pierwszy raz wybierasz podnośniki do płyt? Chętnie opowiemy o zaletach każdego modelu i przedstawimy jego parametry. Pomożemy Ci znaleźć idealne urządzenie i przeprowadzimy Cię przez proces kupna lub wynajmu podnośnika. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne. 

Koniecznie rozejrzyj się po naszym sklepie. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz także: 

Service