Przyssawki

Nowe technologie wymagają nowoczesnych rozwiązań. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz niezawodne przyssawki próżniowe, powszechnie wykorzystywane w branży budowlanej, brukarskiej, a nawet przez firmy wykończeniowe. Zadbaliśmy o to, aby każda przyssawka próżniowa Catchshift spełnia najwyższe standardy i jednocześnie pasowała do każdego chwytaka w asortymencie. Jej siła oraz skuteczność zostały poddane wielu testom – masz zatem pewność, że nie odessie się od powierzchni podczas transportu. Dostępne przyssawki z powodzeniem można wykorzystać do wielu porowatych i chropowatych materiałów, a w tym do betonu, prefabrykatów, czy też kamienia. Kluczowe jest dobranie ich wielkości, względem przenoszonych płyt. Nie wiesz jak to zrobić? Skontaktuj się z nami.

Niezawodne przyssawki próżniowe 

W Catchshift stawiamy na praktyczne rozwiązania, dlatego też wszystkie przyssawki próżniowe z łatwością można wymieniać w przypadku każdego chwytaka. Przywierają do powierzchni zaledwie w sekundę, a obsługiwane są za pomocą intuicyjnego pilota lub dzięki wygodnym przyciskom. Nie tylko przyspieszają pracę, ale i odciążają pracowników. Pozwalają wykonać precyzyjną pracę, bez konieczności ręcznego poprawiania. Z ich pomocą da się ułożyć nie tylko chodnik, czy też taras, ale wykonać wszelkie prace naprawcze oraz renowacyjne — bez konieczności rozbierania całej nawierzchni. 

Przyssawki Catchshift mają uniwersalne zastosowanie. Wystarczy zadbać o to, aby ich krawędzie nie wychodziły poza obrys przenoszonej płyty. W przypadku dużych materiałów można jednocześnie zastosować nawet 2 przyssawki! W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Wynajem i kupno przyssawek próżniowych 

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dlatego też zarówno sprzedajemy przyssawki próżniowe, jak i wynajmujemy je razem z profesjonalnymi chwytakami. Dzięki temu nie musisz inwestować, a jedynie wypożyczać potrzebny na danym etapie robót sprzęt. Zapewniamy dużą dostępność przyssawek oraz chwytaków — dotrą do Ciebie w ciągu 24 godzin. Niezależnie od tego, gdzie przebywasz. 

Zanim przyssawki próżniowe do płyt oraz chwytaki dotrą do Ciebie, przechodzą przez naszą kontrolę, pod czujnym okiem specjalistów. Są zatem od razu gotowe do użytku. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy oraz poznania wyceny. Służymy także wsparciem technicznym, udzielamy informacji oraz odpowiadamy na wszelkie pytania. 

Service