Aktualności

Powrót
Black Friday w Catchshift. Czy masz ochotę na 50 proc. rabatu?
26.11.2020

Black Friday w Catchshift. Czy masz ochotę na 50 proc. rabatu?

Technologie podnoszenia betonu i popularny e-komercyjny Black Friday nie muszą oznaczać dwóch obcych sobie światów. Catchshift, polski producent urządzeń do prac brukarskich i budowlanych również wpisuje się w ideę Czarnego Piątku. I nie ogranicza się wyłącznie do niego.  Idea Black Friday zdecydowanie wyrosła już poza postrzeganie wielkiego dnia promocji jako tylko jednego punktu w kalendarzu. Naturalnym rozwiązaniem stał się Black Week - cykl rabatów i korzyści dla klientów, które pozwalają nabyć lub wynająć dane produkty zdecydowanie taniej niż zwykle. 

Catchshift - technologie podnoszenia betonu

W założenia Black Friday i Black Week wpisuje się listopadowa oferta Catchshift. Obejmuje wszystkie kluczowe produkty. To m.in.:
  • Bear 6000 - maszyna do podnoszenia płyt betonowych i innych zadań najcięższego kalibru
  • Wolf 2000 i 4000 - urządzenia do unoszenia płyt i elementów betonowych do 4 tys. kg. 
  • Mickey 100 i 155 - produkty przeznaczone do nieco lżejszych realizacji.
Catchshift zapewnia nie tylko sprzedaż urządzeń, ale również wynajem maszyn na atrakcyjnych warunkach. To zarówno możliwość testów sprzętu - np. pod kątem zakupu na stałe - jak i wypożyczenia na czas określonej realizacji. 

Black Friday 2020: wynajem maszyn brukarskich z 50% rabatu

W ramach Black Friday i Black Week Catschift zapewnia szczególną promocję dla klientów. Każdy klient, który w ciągu 5 dni zakupi voucher na maszynę z portfolio marki Catchshift otrzyma 50-procentową zniżkę na jej wynajem. Ważny będzie on do czerwca 2021 r. To idealne rozwiązanie np. dla podmiotów, które z różnych względów zakładają inwestycję w niedalekiej przyszłości, ale już teraz chcą zwiększyć efektywność swoich działań w oparciu o możliwości technologii Mickey czy Wolf lub Bear.  Szczegółowych informacji dot. promocji udziela dział handlowy Catchshift. Skontaktuj się z nami telefonicznie, przez e-mail lub bezpośrednio, by poznać szczegóły oferty. 

????‍♀️ KONTAKT: 

☎️ +48 68 347 58 57

???? https://catchshift.com/#kontakt


Powrót