Narzędzia brukarskie

Narzędzia brukarskie do układania kostki na podjazdach, tarasach, chodnikach i alejkach przyspieszają oraz usprawniają całą pracę budowlaną. Dzięki nim możliwe jest odciążenie pracowników, zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom małych i dużych firm budowlano-remontowych oferujemy wynajem wysokojakościowych, trwałych oraz solidnych narzędzi brukarskich, w tym między innymi modele wyposażone w specjalne przyssawki. Wypożyczyć nasz sprzęt możesz na terenie całego kraju, realizując zamówienie telefonicznie lub przez formularz. W przeciągu 24 h dostarczymy konkretne urządzenie na miejsce. Zapraszamy także do stacjonarnej siedziby, gdzie jesteśmy w stanie przedstawić działanie konkretnych narzędzi brukarskich.

Narzędzia brukarskie – jakie urządzenia możesz u nas wynająć?

Oferta Catchshift nieustannie się powiększa, stawiamy jedynie na sprawdzone maszyny, które są bezpieczne podczas pracy w terenie, a także wygodne i odciążające człowieka. U nas wynajmiesz między innymi chwytaki do płyt betonowych, wyciągacz do kostki brukowej oraz podnośniki wyposażone w różne przyssawki próżniowe.

To za ich pomocą jest możliwe bezpieczne przenoszenie, transport oraz montaż elementów na tarasie, balkonach czy podjazdach. Wyciągacz bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem źle ułożonych kostek czy z ich korekcją dzięki obecności przyssawki do kostki brukowej. Przyssawki do płyt betonowych przy chwytakach są w stanie unieść nawet kilkutonowe materiały o chropowatej strukturze. Dzięki temu prace remontowe na posesjach są wolne od uszkodzeń i strat.

Wynajem narzędzi brukarskich – jakie wynikają z tego zalety?

Wynajmując u nas narzędzia brukarskie Catchshift masz zagwarantowaną niezawodność, bezpieczeństwo oraz sprawność w przeprowadzaniu prac. Wykonywanie zadań z użyciem ciężkich i wielkogabarytowych materiałów, jakimi są płyty betonowe to nie lada wyzwanie, które oczekuje od pracowników dużego nakładu siły. Przy użyciu naszych urządzeń, odciążony zostanie kręgosłup, co przełoży się na zdrowie.

Przyssawki próżniowe do płyt obsługiwane są przy pomocy przycisków, dlatego każdy sobie poradzi z ich używaniem. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem przyssawek Catchshift zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez formularz lub wizytę w siedzibie. Na miejscu będziemy mogli zaprezentować działanie poszczególnych urządzeń. Możliwy jest odbiór osobisty lub wysyłka zamówionych narzędzi brukarskich przez kuriera. Dostarczamy produkty na terenie całej Polski w 24 h od momentu omówienia szczegółów.

Service