Wynajem

To doskonały sposób, aby skorzystać z naszych urządzeń bez konieczności ich zakupu. Wielu naszych dystrybutorów posiada urządzenia na wynajem. Zadzwoń lub napisz do nas a my sprawdzimy czy urządzenie, którego potrzebujesz jest blisko Ciebie. Maszyny wypożyczamy w systemie dobowym, a ich transport do podanej przez Państwa lokalizacji odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich.

Każde wynajmowane urządzenie przed wypożyczeniem jest przez nas skontrolowane, naładowane
i przetestowane, co gwarantuje Państwu natychmiastowe i bezproblemowe rozpoczęcie pracy w planowanym terminie.

Jak wynająć?

Jeśli zdecydują się Państwo na wypożyczenie lub zakup urządzeń, zapraszamy do naszej siedziby, aby dokonać najlepszego wyboru oraz skorzystać z fachowej konsultacji. W razie konieczności, możliwa jest również demonstracja działania naszych urządzeń.

Własne stany magazynowe pozwalają nam w przystępny sposób na efektywne zarządzanie i dostawę urządzeń oraz części zamiennych. Nasze produkty dostarczane są z instrukcją, zawierającą szczegółowy opis obsługi i konserwacji. W razie potrzeby możemy zorganizować specjalne szkolenie dla Państwa pracowników. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasza infolinia służy Państwu pomocą od poniedziałku do piątku.

Biuro Obsługi Klienta

Od czego zacząć?

Mogą Państwo bezpośrednio skontaktować się z naszym działem handlowym, dzwoniąc pod numer: +48 68 347 58 57 (8.00-16.00) lub wypełnić formularz (zaznaczając, że chodzi o wynajem), dostępny online przy opisie każdego produktu. Organizujemy dla Państwa transport na terenie całego kraju poprzez sprawdzone firmy kurierskie. Istnieje też możliwość odbioru i zwrotu osobistego w godzinach 6.00-17.00 w Wolsztynie lub Nowym Dworze Mazowieckim. Dogodny dla Państwa termin można ustalić telefonicznie.

 

Zadzwoń

+48 68 347 58 57