Aktualności

Powrót
Niewielka zmiana, wielkie możliwości – tak działa nowy update podnośnika Mickey
03.12.2020

Niewielka zmiana, wielkie możliwości – tak działa nowy update podnośnika Mickey

Decyzja o zakupie konkretnego modelu maszyny do układania bruku - o precyzyjnie wskazanych możliwościach i parametrach - nie wyklucza jej stopniowej… ewolucji. Przykład urządzenia Mickey 155 pokazuje bowiem, jak zastosowanie nowoczesnych technologii oraz wdrożenia opracowane przez inżynierów umożliwiają szybką i sprawną rozbudowę sprzętu. Takie rozwiązanie możliwe jest dzięki najnowszej aktualizacji realizowanej dla urządzenia Mickey 155.  Prace brukarskie, instalacyjne czy budowlane - niezależnie od tego, gdzie używany jest sprzęt techniczny, regularnie powstaje pytanie o to, jak dokonywać jego aktualizacji. Możliwe jest to oczywiście na poziomie oprogramowania - wykorzystując internet i kod możliwe jest poszerzenie funkcjonalności danego urządzenia na poziomie wdrożonych zadań czy funkcjonalności. Czy jednak możliwe jest poszerzenie potencjału np. maszyny do układania bruku, która z założenia ma określone właściwości techniczne? 

Metamorfoza Mickey: transformacja w mocniejszy model

Przykład takiej zmiany pokazuje wprowadzany przez Catchshift update maszyny Mickey 155 do Mickey 255. Aktualizacja ta zmienia diametralnie możliwości urządzenia. Jednocześnie - co szczególnie istotne - to ewolucja, a nie rewolucja: zmiany są nieodczuwalne wręcz dla użytkownika. Do czasu, aż urządzenie Mickey przystępuje do działania i okazuje się, że jego możliwości są zdecydowanie większe niż dotychczas.  Podstawowy Mickey155 to maszyna do układania bruku sprawdzająca się w przypadku pracy z elementami o wadze do 155 kg. Przysysa i przenosi poszczególne elementy bruku we wskazane miejsce. W ten sposób skutecznie eliminuje problem jakim jest nachylanie się, obciążanie kręgosłupa czy codzienność brukarska - praca na kolanach.  Nowy update zapewniany w przypadku Mickey 155 pozwala zmienić możliwości urządzenia. >

Transformacja wariantu 155 w 255

Jak działa aktualizacja potencjału Mickey 155? Urządzenie zmienia się w wariant Mickey 255. W praktyce dotyczy to kluczowego parametru - możliwości dźwigowych maszyny. Ograniczenie 155 kg ustępuje - po aktualizacji - ograniczeniu do 255 kg. W efekcie możliwości nośne urządzenia do układania bruku są zdecydowanie szersze, a sam Mickey umożliwia realizację zdecydowanie bardziej zaawansowanych zadań.  Transformacja Mickey 155 w opcję 255 odbywa się dzięki wprowadzeniu do konfiguracji maszyny dwóch nowych przyssawek. Dodatkowo, Mickey 255 - w przeciwieństwie do M155 - nie jest sterowany ręcznie. Kierowanie nim odbywa się za pośrednictwem podwieszenia do zewnętrznego urządzenia.  W efekcie aktualizacja obejmująca model Mickey 155 zapewnia podwójną korzyść dla operatora. Umożliwia nie tylko podjęcie zdecydowanie większych elementów - przejście z poziomu standardowych ciężarów w sferę zdecydowanie bardziej angażujących prac. Wpływa również na wygodę i komfort działania poprzez łatwiejsze i bardziej intuicyjne sterowanie rozbudowaną maszyną. 

Skontaktuj się działem obsługi Catchshift, aby poznać szczegółowe informacje dotyczące zmiany Mickey 155 w model 255 - sprawdź również ofertę urządzeń online. 

 

Powrót