Aktualności

Powrót
Podnośniki próżniowe Catchshift podczas pracy – najnowsze realizacje
03.03.2020

Podnośniki próżniowe Catchshift podczas pracy – najnowsze realizacje

Zobacz najnowsze realizacje z wykorzystaniem chwytaków próżniowych polskiej marki CatchshiftPodnośniki poróżniowe znajdują zastosowanie w branży brukarskiej, budowlanej, wśród producentów prefabrykatów betonowych, melioracyjnej oraz produkcyjnej.

Co nowego w Catchshift?

Co istotne, Catchshift to polski producent. Maszyny są projektowane i produkowane w kraju. Dokładamy starań by wszystkie nasze produkty działały bez zarzutu, stąd ostatnia akcja serwisowa. Podczas której zmieniliśmy jednostki napędowe na silniki japońskiej marki Honda we wszystkich naszych maszynach. Do portfolio produktowego dołączają także nowe maszyny, które będziecie mogli zobaczyć już wkrótce.

Mickey155 i Wolf400 w akcji

Tymczasem, zerknijcie poniżej na zdjęcia z naszych najnowszych realizacji. Mickey155 to podnośnik próżniowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla branży brukarskiej. Jak określają nasi klienci - Mickey155 to kompleksowa odpowiedź na pytanie „jak szybko zrobić robotę?”. Chwytak próżniowy radzi sobie z elementami brukarskimi i płytami betonowymi o wadze do 155 kg. Podnośnik próżniowy WOLF4000 marki Catchshift Podnośnik próżniowy WOLF4000 marki Catchshift Podnośnik próżniowy WOLF4000 marki Catchshift Chwytak brukarski z przyssawką MICKEY155 marki CATCHSHIFT Chwytak brukarski z przyssawką MICKEY155 marki CATCHSHIFT Montaż płyt betonowych o większej wadze? Tu odpowiedzią będzie WOLF4000, który podnosi aż do 4 ton. Obie maszyny cechują się szybką konfiguracją, wysokim bezpieczeństwem użytkowania, niezawodnością i multizadaniowością.

Jak to działa?

Układanie płyt betonowych podczas realizacji w ogrodzie jednego z naszych klientów możecie zobaczyć także w video.

Powrót