Aktualności

Powrót
Targi Budma 2023 – spotkajmy się w Poznaniu.
25.01.2023

Targi Budma 2023 – spotkajmy się w Poznaniu.

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich czytających ten wpis na Targi BUDMA w Poznaniu, które odbędą się w dniach 31.01-03.02 tego roku. Znajdziecie nas przy stoisku 16 w pawilonie 8 - z pewnością nie przeoczycie charakterystycznego, pomarańczowego punktu na mapie poznańskich targów.

Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie wymienić się doświadczeniami, omówić najnowsze trendy i przedstawić podnośniki marki CatchShift. Dla odwiedzających nasze stoisko nie mogło zabraknąć specjalnie przygotowanej oferty, w ramach której na wszystkie produkty będzie obowiązywał rabat. Nasi eksperci i ekspertki przez cały czas trwania targów będą do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde pytanie i podzielą się wiedzą o przyssawkach próżniowych.

Koniecznie zajrzyj na nasze stoisko, jeśli zależy Ci na rozwoju Twojego biznesu. Porozmawiajmy o szerokich możliwościach, jakie daje technologia podnośników próżniowych w kwestii podnoszenia, przenoszenia i montażu płyt betonowych, prefabrykatów, kostki brukowej, kamienia.

Nie możemy się już doczekać, aby się spotkać na żywo. Do zobaczenia!  

Powrót