Podnośniki do płyt

Zaprezentowany w ofercie podnośnik do płyt Catchshift to urządzenie, które łączy w sobie nową technologię, wytrzymałą konstrukcję oraz nowatorskie rozwiązania. Dzięki tym trzem elementom podnośniki budowlane są niezawodne i nadają się do użytku na otwartym placu budowy, jak i we wnętrzach. Ich obsługa jest prosta, a wymiana przyssawek trwa raptem kilka minut. Z pewnością spodoba Ci się także obudowa. Jest nie tylko estetyczna, ale i zdolna ochronić mechanizm i okablowanie przed wstrząsami, obiciami, czy też wilgocią. Każdy podnośnik do płyt Catchshift poddany został niezbędnym testom, z których jasno wynika, że spełnia obowiązujące standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Potwierdzają to zdobyte certyfikaty oraz opinie zadowolonych klientów. 

Podnośnik do płyt, do profesjonalnego użytku 

Zaprojektowany w oparciu o innowacyjną technologię podnośnik do płyt Catchshift chętnie wykorzystywany jest przez firmy brukarskie, ekipy budowlane oraz wykończeniowe. Z jego pomocą szybko, bezpiecznie i bez ryzyka uszkodzenia można przetransportować, wyładować, załadować materiały, a także ułożyć nową nawierzchnię. Wszystkie podnośniki mają wymienne przyssawki. Ich wielkość należy dopasować do powierzchni płyty (nie można dopuścić, aby ich krawędź wystawała poza dany materiał).

Wszystkie podnośniki do płyt:

  • pozwalają zachować rygorystyczne normy BHP. Ich okablowanie znajduje się za obudową. Dzięki nowoczesnej technologii nie ma także ryzyka, że przyssawka odczepi się od powierzchni podczas pracy,
  • są bezawaryjne – przed wysyłką do klienta przechodzą szczegółowy przegląd,
  • nadają się do wykonywania precyzyjnych prac. Dzięki temu odciążają pracowników i pomagają im szybciej realizować zadania. 

Kupno i wynajem podnośników do płyt

W Catchshift nie tylko kupisz profesjonalne przyssawki, ale i wynajmiesz podnośnik do płyt na określoną liczbę dni – w ten sposób unikniesz wysokich kosztów inwestycji i szybko doprowadzisz do końca rozpoczęty projekt. W ofercie znajdują się różne podnośniki próżniowe – jeżeli nie wiesz jaki wybrać, to skontaktuj się ze specjalistami Catchshift, którzy pomogą Ci podjąć satysfakcjonującą decyzję i odpowiedzą na wszystkie pytania. 

Dzięki Catchshift kupno i wynajem podnośników do płyt jeszcze nigdy nie było tak proste. Dostarczamy urządzenia na wskazany adres w ciągu 24 godzin. Zapewniamy wsparcie specjalistów, a także usługi serwisowe. Projektujemy oraz produkujemy także podnośniki do płyt „szyte na miarę”. Znajdziesz w naszym asortymencie także: 

  • podnośniki do płyt betonowych,
  • imaki do kostki brukowej,
  • chwytaki do płyt prefabrykowanych.
     

Service