Podnośniki budowlane

Oferujemy wysokiej klasy podnośniki próżniowe do transportu betonu oraz elementów brukarskich. Nasz sprzęt jest zaawansowany technologicznie i dostosowany do bieżących potrzeb rynku. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Podnośniki próżniowe usprawniające prace

Podnośniki Catchshift pozwolą Ci na sprawny montaż płyt betonowych i elementów z kamienia. Urządzenia wyposażono w przyssawki próżniowe do płyt, dzięki którym przenosić można materiały o różnej wadze.

Jako doświadczony producent w branży budowlanej możemy zapewnić naszych klientów o funkcjonalności oraz niezawodności maszyn Catchshift. Cały czas rozwijamy swoją ofertę i rozbudowujemy park maszyn. Podejmujemy współpracę z firmami z branży budowlanej, brukarskiej, melioracyjnej. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii klientów, którzy cenią sobie naszą bogatą ofertę oraz indywidualne podejście do zamawiającego.

Podnośnik budowlany Catchshift — gwarancja bezpieczeństwa

Oferowane przez nas podnośniki budowlane to sprawdzony sprzęt, który podlega regularnym przeglądom oraz serwisowi. Nasze podnośniki mają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu pracownicy nie są narażeni na niebezpieczeństwo podczas prac. 

Urządzenia sprawiają, że wykonywane prace przebiegają sprawniej i są bardziej wydajne — korzystając z nich możemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Różne rodzaje podnośników pozwalają na elastyczne dostosowanie narzędzia do różnych zadań. Decydując się na podnośniki Catchshift zapewnisz swoim pracownikom komfort pracy i odciążysz ich fizycznie. To z pewnością korzystnie wpłynie na efektywność oraz wizerunek Twojej firmy.

Służymy fachowym doradztwem

Zainwestuj w nowoczesne technologie Catchshift, a szybko przekonasz się, że było warto. Nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać podnośnik budowlany, dostosowany do Twoich potrzeb. Doświadczenie oraz świetna znajomość branży pozwalają nam na profesjonalne doradztwo. U nas masz również gwarancję szybkiej dostawy maszyny pod wskazany adres. 

W naszym asortymencie dostępne są także przyssawki, w tym:

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Catchshift!

Service