Podnośniki próżniowe

Podnośniki próżniowe do płyt tarasowych to urządzenia, które przyspieszają i ułatwiają wszelką pracę związaną z dużymi powierzchniowo materiałami. Świetnie sprawdzają się podczas budowania tarasów, balkonów, podjazdów i innych elementów architektury, które wymagają zastosowania ciężkich płyt. Dzięki wykorzystaniu podnośników próżniowych nie tylko praca jest szybsza i sprawniejsza, ale również i bezpieczniejsza. Układanie płyt nie obciąża pracowników, co przekłada się także na ich zdrowie i sprawność fizyczną. Obsługa podnośników jest bardzo prosta i intuicyjna. Zapraszamy do ich wynajmu i zwiększenia jakości wykonywanych usług w ramach branży budowlano-wykończeniowej.

Podnośniki próżniowe – zasada działania oraz ich wykorzystanie

Podnośnik próżniowy wyposażony jest w przyssawki próżniowe do płyt o określonych parametrach. Dzięki nim możliwe jest bezawaryjne i wolne od usterek przenoszenie na wysokości dużych i ciężkich materiałów budowlanych. Urządzenie to pozwala na prosty montaż i demontaż wszelkich płyt na tarasach, podjazdach, balkonach czy chodnikach wykonanych między innymi z betonu. Podnośnik próżniowy Catchshift wyróżnia się na tle innych szybkością działania. Zaledwie w ciągu 1 s materiał jest zasysany i gotowy do przenoszenia.

Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania dzięki posiadaniu najwyższego standardu zgodnego z normą EN 13155. Coraz częściej stosowane są przez firmy budowlane, wykończeniowe oraz brukarskie z myślą o zmniejszeniu nakładu pracy pracowników, oraz odciążenie ich kręgosłupów. Dzięki temu możliwa jest też oszczędność pieniędzy. Obsługa podnośników jest bardzo prosta, polega jedynie na operowaniu wśród kilku przycisków.

Jak wygląda wynajem podnośników próżniowych z firmy Catchshift?

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem podnośników próżniowych z dedykowanymi przyssawkami do konkretnego materiału, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wypełnienia formularza na stronie internetowej bądź odwiedzenia naszej siedziby. Na miejscu będziemy w stanie pokazać, jak fizycznie działają urządzenia. Sprzęt można odebrać osobiście lub wysyłamy go za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całej Polski w zaledwie 24 h.

Przyssawki próżniowe dobieramy do wskazanego materiału, jaki będzie za ich pomocą przenoszony. Posiadamy dedykowane przyssawki do kostki brukowej oraz przyssawki do płyt betonowych o dużych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z okazyjnego wynajmu wysokiej jakości sprzętu.

Service