Przyssawki do płyt tarasowych

Przyssawka do płyt tarasowych to idealny sprzęt, który gwarantuje nie tylko łatwy, ale także bezawaryjny montaż. Dzięki wysokiej jakości i mocy przyssawek można bez problemu podnosić ciężkie, marmurowe lub betonowe płyty do aranżacji tarasów czy balkonów. W naszej ofercie znajdziesz chwytaki ze specjalnymi przyssawkami na wynajem na określony czas. Działamy na terenie całej Polski i ułatwiamy prace budowalne oraz wykończeniowe w ogrodzie. Dzięki możliwości wypożyczenia nie trzeba inwestować w sprzęt i urządzenia, które będą użyte jedynie raz. Posiadamy w asortymencie różne modele chwytaków próżniowych, również te na baterie, które umożliwiają prace wszędzie tam, gdzie jest utrudniony dostęp do prądu.

Wynajem chwytaków próżniowych z przyssawkami do płyt tarasowych

Od lat oferujemy naszym klientom szybki i niezawodny wynajem chwytaków wyposażonych w przyssawki do płyt tarasowych. Dzięki nim praca związana z tworzeniem i układaniem tarasu jest ułatwiona, przyspieszona oraz przede wszystkim bezpieczna. Również za ich pomocą można przetransportować płyty tarasowe w miejsca ciężko dostępne.

Obsługa chwytaków z przyssawkami jest bardzo prosta i intuicyjna, dlatego każdy sobie z nią poradzi bez większego problemu. Jeśli zdecydujesz się na wynajem sprzętu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub stacjonarnego w naszej siedzibie. To właśnie tam będziemy mogli fizycznie pokazać Ci najlepsze urządzenia, którymi dysponujemy. Chwytaki próżniowe i przyssawki próżniowe do płyt tarasowych będziesz mógł odebrać osobiście lub wyślemy je przy pomocy kuriera. Wraz ze sprzętem otrzymasz wszelkie niezbędne instrukcje oraz wskazówki do prawidłowego używania sprzętu.

Rodzaje przyssawek w chwytakach próżniowych

Z racji tego, że materiałów budowlanych, a dokładnie ich rodzajów jest wiele, również i typów przyssawek jest kilka. Dzięki temu można dopasować ich model do płyt, jakie będą przenoszone i transportowane na miejsce budowy. Przyssawki do płyt betonowych to jedne z nich, które oferujemy w naszej firmie na wynajem. Beton jest materiałem, który dużo waży, dlatego takie przyssawki próżniowe powinny być przystosowane zarówno do ciężaru, jak i chropowatej struktury tych elementów. Przyssawki do kostki brukowej są często stosowane przez brukarzy, którzy chcą ułatwić i przyspieszyć sobie pracę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Catchshift i konsultacji z nami w celu wybrania odpowiednich modeli.

Service