Wyciągacz do kostki brukowej

Wyciągacz do kostki brukowej to urządzenie pozwalające na szybkie i sprawne usuwanie kolejnych elementów podczas rozbiórki podjazdów, tarasów czy chodników z kostki. Sprzęt Catchshift charakteryzuje się niewielkim rozmiarem oraz łatwością w użyciu, także przy tworzeniu powierzchni z kostki brukowej. Do jego obsługi wystarczy zaledwie jedna osoba, bez konieczności nakładu dużej siły. Przyssawki, które są wbudowane w wyciągacz do kostki świetnie się do niej przyczepiają i pozwalają na wysunięcie z powierzchni chodnika. Oferujemy wynajem imaka próżniowego na określoną liczbę dni z odbiorem osobistym lub wysyłką kurierem. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą dla firm budowlanych, brukarzy oraz osób, które chcą sprawnie przeprowadzić wymianę kostki brukowej.

Charakterystyka wyciągacza do kostki brukowej z przyssawkami Catchshift

Urządzenie SNAKE, jakim jest wyciągacz kostki brukowej, nieustannie cieszy się dużą popularnością wśród firm budowlanych oraz wykończeniowych. To właśnie przy jego użyciu bez większego nakładu siły i mocy można usunąć, poprawić i skorygować kostkę brukową. Odciąża się w ten sposób pracowników i oszczędza ich czas oraz energię. Dodatkowo zmniejsza się ryzyko złamania oraz pokruszenia kostek brukowych.

Wyciągacz do kostki brukowej wyposażony jest w specjalne przyssawki próżniowe, które zasysając powietrze, doskonale przylegają do powierzchni wyciąganych elementów. Cały sprzęt składa się dodatkowo z rączki i pompy próżniowej, która zasilana jest z sieci 230 V. Urządzenie jest lekkie i kompaktowe, dlatego jego przewiezienie może odbywać się nawet przy pomocy samochodu osobowego.

Wynajem wyciągacza do kostki brukowej od nas – jak wygląda proces?

Jeśli zdecydujesz się na wynajem wyciągacza wyposażonego w przyssawki do kostki brukowej, wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie, wypełnić formularz na stronie internetowej lub udać się do naszej siedziby. To tam będziemy mogli przedstawić działanie urządzenia jeszcze przed jego wypożyczeniem. Możliwy jest zatem odbiór osobisty lub wysyłka kurierem. Dostaniesz wszystkie niezbędne dokumenty i instrukcje, które pozwolą używać sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem, zachowując bezpieczeństwo podczas prac.

W naszej ofercie znajdziesz także między innymi chwytaki wyposażone w przyssawki do płyt betonowych, które często są stosowane np. podczas tworzenia tarasów czy balkonów. Wszystkie przyssawki próżniowe do płyt wykonane są z wysokiej jakości materiałów w system, który bardzo dobrze zasysa powietrze i umożliwia bezpieczne przenoszenie materiałów budowlanych.

Service