Podnośniki do płyt betonowych

Podnośniki do płyt betonowych, które jako firma Catchshift dostarczamy na polski rynek od wielu lat, pomogą Ci realizować najbardziej wymagające projekty w krótkim czasie. Wszystkie widoczne w ofercie urządzenia odpowiadają europejskim standardom, spełniają normy BHP, posiadają certyfikaty, a także przeszły wymagające testy, potwierdzające ich niezawodność. Podnośniki do płyt betonowych Catchshift są niewielkich rozmiarów i posiadają szczelną obudowę, chroniącą mechanizmy oraz okablowanie przed wilgocią, pyleniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu nadają się do użytku wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Za pośrednictwem strony można kupić urządzenia lub zdecydować się na wynajem przyssawek do płyt betonowych. W zależności od modelu poradzą sobie z ciężarem rzędu 100 kg, a nawet 6000 kg – jest zatem w czym wybierać.

Przyssawki i podnośniki do płyt betonowych 

Kupując lub wynajmując podnośnik do płyt betonowych Catchshift zyskujesz urządzenie:

  • dzięki któremu odciążysz pracowników, zadbasz o ich bezpieczeństwo i komfort pracy. Podnośniki do płyt proste w obsłudze, a jednocześnie precyzyjne. Świetnie poradzą sobie z układaniem nawierzchni, a także transportowaniem i wyładunkiem materiałów. Wynajem przyssawek do płyt betonowych jest także powszechny przy renowacji oraz naprawie powierzchni,
  • bezawaryjne i gotowe do natychmiastowego użytku – wszystkie wynajmowane podnośniki budowlane przed wysyłką przechodzą szczegółową kontrolę oraz testy. Podczas składania zamówienia można do nich dobrać odpowiednie przyssawki z wymiennymi uszczelkami. 

Kupno i wynajem przyssawek do płyt betonowych 

W Catchshift wynajem przyssawek do płyt betonowych to bardzo popularna i doceniana przez klientów usługa. Zapewniamy dostępność wszystkich urządzeń. Podnośniki dostarczamy na podany adres w ciągu 24 godzin, na ustaloną liczbę dni. Podczas współpracy zapewniamy wsparcie techniczne i zawsze służymy pomocą. Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać odpowiedni model urządzenia i odpowiemy na wszystkie pytania. 

Eksperci Catchshift są także bardzo elastyczni, jeżeli chodzi o realizację indywidualnych zleceń. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce wykonujemy podnośniki próżniowe na specjalne zamówienie, które pod każdym względem są dostosowane do potrzeb danego klienta. Tworzymy projekt, zajmujemy się produkcją, a także proponujemy innowacyjne rozwiązania, które niezawodnie spiszą się w danej branży. Zachęcamy do kontaktu wszystkich, poszukujących podnośników do płyt betonowych szytych na miarę. 

Service